لطفا مطالب زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

پیرامون بخش نرم افزار

جمعی از دانشجویان فعال و با انگیزه به دنبال حرکتی متفاوت و تاثیر گذار در صنعت نرم افزاری گرد هم آمدند تا یک فعالیت گروهی متفاوت و بنیادین را در صنعت نرم افزاری انجام دهند. این گروه، حرکت خودجوشی را آغاز نمود و بر اساس تقسیم بندی وظایف صورت گرفته شده، اعضای گروه به مطالعات و پژوهش های بنیادی در زمینه نرم افزار پرداختند. استقامت در شرایط محیطی سخت، نبود امکانات کافی اما در عوض سرعت فراگیری بالا نشان دهنده ی این بود که اعضای گروه از انگیزه ی بالایی برخوردارند و به این منجر شد که در مسیر ترسیم شده خود اتفاق جدیدی را ثبت کنند و تصمیم گرفتند که فعالیت گروهی خود را سازماندهی کنند و این شد که گروه نرم افزاری آرمان پدید آمد. گروه نرم افزاری آرمان در راستای توسعه صنعت نرم افزار كشور و جهت حضوری فعال و موثر در اين عرصه تأسيس شد. گروه نرم افزاری آرمان با کارنامه ای درخشان در صنعت برنامه نويسی کشور و با اعتباری گرانبها که به واسطه اطمينان و رضايت مشتريان خود به آن دست يافته است، موفق شده است تا با استفاده از زبانهای برنامه نويسی روز دنيا گام بزرگی را در جلب رضايت مشتری و ادامه فعاليتهای وابسته به اين صنعت بردارد. ما هميشه تلاش کرده ايم تا عالی ترين را در برنامه نويسی، بهترين را در پشتيبانی و سريع ترين را در خدمت ارائه کنيم. گروه نرم افزاری آرمان برنامه بلند مدتی را بر پایه دانش و تجربه کارشناسان خود تدوین نموده که دربرگیرنده اهدافی بلند مدت و جمعی است که امید است با همدلی و اتحاد و استفاده از انتقادات و پیشنهادات مشتریان گرامی و همچنین همکاران محترم، هر روز در جهت دستیابی به اهداف گروه، مسیری را طی نماییم تا بتوانیم سهمی اندک در جهت پیشرفت و موفقیت کشور عزیزمان و رقابت با کشورهای مطرح دنیا داشته باشیم .


کارهایی که در بخش نرم افزاری انجام می شود به شرح زیر است:

شما می توانید از نرم افزارهای تولید شده در گروه نرم افزاری آرمان استفاده نمایید یا نرم افزار اختصاصی خود را به ما سفارش دهید.

لیست نرم افزارهای تولید شده در گروه نرم افزاری آرمان:

نرم افزارهای تحت وب:

 • نرم افزار بایگانی تحت وب
 • نرم افزار حقوق و دستمزد پرسنلی
 • نرم افزار خزانه داری
 • نرم افزار مدیریت نمایندگان

  نرم افزارهای تحت ویندوز:

 • نرم افزار چک یار
 • نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی
 • نرم افزار مدیریت درمانگاه
 • نرم افزار آرشیو اسناد

  نرم افزارهای تحت اندروید:

 • نرم افزار مترجم همراه سخنگو
 • نرم افزار مدیریت هزینه ی خودرو
 • نرم افزار پی دی اف ساز
 • نرم افزار مدیریت اقساط

  سفارش پروژه نرم افزاری

  با توجه به نیاز روز افزون جامعه به نرم افزار های جدید و بروز گروه نرم افزاری آرمان با ایجاد پنل ثبت سفارش طراحی نرم افزار و پروژه های شما گامی جدید را به سوی پیشرفت برداشته است و در این چند ساله ی فعالیت خود توانسته است موفقیت هایی چشمگیر را در زمینه طراحی نرم افزار نیز کسب نماید. با ثبت سفارش شما می توانید در اسرع وقت و با قیمت مناسب نرم افزار دلخواهتان را سفارش داده و آن را در کمترین زمان ممکن با بهترین امکانات و ناحیه ای کاربر پسند و شیک دریافت نمایید. تمام سعی و تلاش این مجموعه جلب رضایت مشتریان می باشد که در این راستا نیز تاکنون توانسته ایم رضایت صد در صدی از مشتریان خود کسب نماییم.

  مشتریان مختلف شیوۀ کار و نیازهای گوناگونی دارند. ممکن است نوع کسب و کار یک مشتری، به حدی منحصر به فرد یا پیچیده باشد که نرم افزار مناسبی برای پاسخ به نیازهای آن در بازار موجود نباشد؛ و یا نرم افزار های موجود فقط بخشی از نیازهای مشتری را تامین کنند. طبیعی‌ست که شرکت ها، سازمان ها، اشخاص و مشاغل گوناگون نیاز به نرم افزار های شخصی و اختصاصی در حیطه مورد نیاز خود دارند. برای رفع این مشکل نرم افزار باید بر اساس تحلیل و نیازسنجی اختصاصی مشتری طراحی و پیاده سازی شود تا بتواند تمام نیازهای مشتری را پاسخگو باشد با کادری با تجربه در زمینۀ تحلیل، برنامه نویسی پیاده‌سازی انواع نرم افزارهای مشاغل، نرم افزار های تخصصی صنایع و حرفه های گوناگون، تولید نرم افزارهای سفارشی اختصاصی به سفارش مشتری، آمادۀ ارائۀ هرگونه خدمات مشاوره و اجرا در زمینه تولید نرم‌افزارهای سفارشی شما است. مهندسین ما با استفاده از جدیدترین و کارآمدترین ابزارهای برنامه نویسی روز دنیا، همواره در حال ایجاد خلاقیت و نوآوری در راستای تولید محصولات رقابتی با قیمت پایین و کیفیت بسیار بالا (مطابق با استانداردهای جهانی)هستند. هدف ما استفاده از آخرین دستاوردهای دانش نرم افزار روز دنیا در راستای رفع نیاز نرم افزاری مشاغل و صنایع گوناگون در تولید و توسعه نرم افزار های سفارشی است.

  مراحل کار:

  1- بررسی پروژه

  تحلیل و بررسی پروژه طراحی اپلیکیشن شما

  2- ثبت قرارداد

  ارسال پیش قرارداد و ثبت قرارداد طراحی اپلیکیشن

  3- انجام طراحی

  انجام طراحی پروژه اپلیکیشن توسط بخش نرم افزاری

  4- رفع مشکلات

  عیب یابی و رفع مشکلات موجود در طراحی اپلیکیشن شما

  5- تحویل نهایی و پشتیبانی

  تحویل نهایی پروژه اپلیکیشن و پشتیبانی


 • فرم تماس با بخش نرم افزار


  نام و نام خانوادگی :
  ایمیل:
  شماره تماس :
  آدرس سایت :
  نام شهر شما :
  نحوه ي آشنايي شما با ما :
  عنوان پیغام:
  پیغام :