لطفا مطالب زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

پیرامون بخش سخت افزار

بخش سخت افزار ، پیشگام در تعمیرات تخصصی و حرفه ای انواع دستگاه های الکترونیک این افتخار را دارد که طی سالیان متمادی به عنوان مرکز معتمد و منتخب کاربران مطرح بوده است. این بخش توانسته رضایت مشتریان را در تعمیر انواع برند ها جلب کند. محوریت و شعار اصلی بخش سخت افزاری مشتری مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی می باشد. دراین راستا از برترین متخصصین و پیشرفته ترین تجهیزات بهره گرفته ایم. رضایت مشتریان مهم ترین دلیل استقبال آنان بوده و نشان از اعتماد آن ها به این بخش دارد. متخصصین ما پس از گذراندن دوره های تخصصی و حرفه ای به این بخش راه یافته اند و تمامی مشکلات دستگاه ها را در اسرع وقت رفع خواهند کرد.

خدمات بخش سخت افزار ما ، شامل تعمیر ، فروش و خدمات پس از فروش طیف وسیعی از محصولات الکترونیکی است. این بخش با هدف ارائه ی خدمات تخصصی و فوق حرفه ای به کاربران راه اندازی شده است و همواره شاهد استقبال گسترده ی کاربران از این بخش بوده ایم. کیفیت در ارائه ی خدمات ، بهره مندی از تجهیزات مدرن و متخصصین ارشد از جمله دلایل موفقیت این مجموعه هستند. دلگرمی ما در ارائه ی خدمات رضایت و خشنودی کاربران گرامی می باشد. از این رو احترام به حقوق مشتریان را سرلوحه ی خود در ارائه ی خدمات قرار داده ایم.

دلایل بسیاری جهت انتخاب بخش سخت افزار ما توسط مشتریان وجود دارد که به ذکر برخی از آن ها می پردازیم:

1– سال هاست بخش سخت افزار ما به عنوان مرکز منتخب کاربران جهت تعمیر محصولاتشان مطرح است. این امر به این دلیل است که مشتریان رضایت ناشی از تعمیر محصولات را به دیگر کابران منتقل می کنند ، لذا این رضایت مندی اصلی ترین دلیل برای انتخاب این مرکز توسط مشتریان است.

2- بهره گیری از برترین متخصصین در تعمیرات تخصصی هر محصول: همانطور که می دانیم ساختمان سخت افزاری و نرم افزاری محصولات برندهای مختلف با هم متفاوت است ، کارشناسانی که به تعمیر این محصولات می پردازند نیز باید دانش تعمیرات تخصصی همان محصول را داشته باشند. اشتباه بسیاری از مراکز تعمیر این است که از نیروی متخصص جهت تعمیر محصولات مختلف استفاده نمی کنند و همین امر موجب می شود که نه تنها دستگاه تعمیر نشود بلکه آسیب های جدی نیز به آن وارد شود.

3- استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت جهت تعویض قطعات آسیب دیده: هنگامی که دستگاه شما به هر دلیل نیازمند به تعویض قطعه باشد ، کارشناسان ما از قطعات اورجینال جهت تعویض استفاده خواهند کرد. متخصصین ابتدا با دقت و احتیاط ، قطعه ی آسیب دیده را خارج کرده سپس قطعه ی جدید را جایگزین آن خواهند کرد.

4- بهره گیری از تخصصی ترین و پیشرفته ترین امکانات جهت تعمیر انواع محصولات: ما از بهترین امکانات جهت تعمیر یا تعویض قطعات بهره می گیریم. تعمیر دستگاه ها با لوازم و قطعات معیوب نه تنها تاثیر مثبتی در جهت رفع مشکل دستگاه ها ندارد بلکه آسیب جدی به دستگاه ها نیز خواهد زد.

5- عیب یابی صحیح: یک اصل بسیار مهم در تعمیر هر دستگاه عیب یابی درست آن می باشد ، از این رو کارشناسان ما پس از طی مراحل عیب یابی و تشخیص ، به تعمیر قطعه ی معیوب می پردازند.

6- بخش سخت افزار ما توانایی تعمیر دستگاه هایی که اکثر مراکز آن ها را غیر قابل تعمیر می دانند داراست.


کارهایی که در تیم سخت افزاری انجام می شود.

خدمات بخش سخت افزار ما ، شامل طراحی ، ساخت و تولید، فروش و خدمات پس از فروش ، تعمیر و مشاوره جهت خرید طیف وسیعی از محصولات الکترونیکی است.

طراحی ، ساخت و تولید

در این بخش ما ابتدا به طراحی دستگاه مد نظر پرداخته سپس اقدام به ساخت و تولید انبوه می نماییم.

از جمله دستگاه های سخت افزاری ساخته شده عبارتست از:

دستگاه ورود و خروج ( حضور و غیاب )

دستگاه کارت خوان الکترونیک حمل و نقل عمومی

سامانه تشخیص پلاک خودرو

دستگاه caller id

دستگاه های کنترل ورود و خروج مبتنی برRFID

انواع قفل های سخت افزاری

مشاوره پیش از خرید

انتخاب سخت افزار مناسب و مطابق با نیاز، ضمن حفظ کارائی، به میزان قابل توجهی منجر به کاهش هزینه می شود.

برخی از فعالیتهایی که در بخش مشاوره سخت افزار انجام می گیرد بدین شرح می باشد:

مشاوره جهت انتخاب و خرید تجهیزات تخصصی شبکه (Pasive & Active)

مشاوره جهت انتخاب و خرید سیستم های شخصی (PC) و همراه (LapTop)

مشاوره جهت انتخاب و خرید قطعات و وسایل جانبی رایانه مانند چاپگر، اسکنر و …

مشاوره در ارتقاء سیستم های رایانه ای با کمترین هزینه و بیشترین کارائی

فروش دستگاه های سخت افزاری

آشنایی با مشخصات هر محصول پیش از خرید ، شما را در یک انتخاب هوشمندانه یاری خواهد نمود. معرفی هر محصول شامل ؛ مشخصات فنی ، مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری آن می باشد. برخی از فعالیتهایی که در این بخش انجام می گیرد بدین شرح می­باشد: فروش قطعات داخلی رایانه های شخصی و سرورهای شبکه ، فروش سیستمهای شخصی، سرور و رایانه همراه (Laptop) ، فروش تجهیزات و اتصالات فعال و غیر فعال(Pasive & Active) شبکه ، فروش وسایل جانبی مانند مانیتور، چاپگر، کیبرد، اسکنر، موس، انواع و . . . ، فروش مواد مصرفی ماشینهای اداری از قبیل کارتریج های لیزری و جوهرافشان ، تونرهای مصرفی جهت شارژ چاپگرهای لیزری ، ریبون و . . .

خدمات پس از فروش

مشتریان ما، خدمات درخواستی خود را به طور کامل، با کیفیت مناسب و در کوتاهترین زمان ممکن دریافت می نمایند.

برخی از خدمات این بخش عبارتند از:

انجام بازدیدهای دوره ای جهت شناسایی خرابیهای احتمالی.

انجام سرویس های دوره ای جهت افزایش طول عمر سخت افزار و جلوگیری از خرابی ناگهانی سیستم ها

انجام تعمیرات تخصصی قطعات سخت افزاری و لوازم جانبی شامل: تعمیرات تخصصی موبایل ، تعمیرات تخصصی تبلت ، تعمیرات تخصصی لپ تاپ ، تعمیرات تخصصی پرینتر( چاپگر) ، تعمیرات تخصصی دستگاه کپی ، تعمیرات تخصصی لوازم خانگی ، تعمیرات تخصصی کنسول های بازی ، تعمیرات تخصصی تلویزیون و… کاربر هریک ازبرندها که باشید می توانید بدون هیچ گونه نگرانی جهت تعمیر دستگاه خود به این بخش مراجعه نمایید.

تهیه و ارتقاء درایور سخت افزارهای کامپیوتر، نوت بوک و تجهیزات جانبی

استقرار سیستم اعلان خرابی جهت ثبت کلیه درخواستهای خرابی در جهت رفع عیب سریعتر.

استقرار سیستم ثبت مشخصات دستگاهها و تنظیم شناسنامه دقیق سیستمها.

گارانتی و بیمه تجهیزات سخت افزاری

انجام امور مربوط به خدمات پس از فروش

آموزش و برگزاری دوره های تخصصی سرویس و نگهداری تجهیزات سخت افزاری



فرم تماس با بخش سخت افزار


نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
شماره تماس :
آدرس سایت :
نام شهر شما :
نحوه ي آشنايي شما با ما :
عنوان پیغام:
پیغام :