لطفا مطالب زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

پیرامون بخش چاپ

چاپ را در اصطلاح، انتقال مطالب شامل نوشته‌ها، تصاویر، اعداد و علائم بر رو یک حامل فرم و انتقال آن بر روی یک سطح چاپ شونده و تکثیر آن به شمارگان زیاد می‌گویند و چاپخانه نیز در لغت به‌ معنای محل چاپ کردن به‌کار رفته است. چاپخانه مؤسسه یا کارگاهی است که از عهدهٔ انجام کارهای چاپی بر روی کاغذ و سایر اشیاء از طریق انواع چاپ برآید و به تعبیری دیگر، محلی است که چاپ کتاب، نشریات، و مانند آن در آنجا انجام می‌گیرد. امروزه، چاپ به عنوان یک فرایند انبوه صنعتی در نظر گرفته می‌شود که بخش اساسی صنعت نشر و بخش مهمی از فعالیت‌های اداری و حکومتی را شامل می‌شود.

بخش چاپ ما با بهره گیری از دانش فنی خود و استفاده از مدرن ترین و به روز ترین تکنولوژی صنعت چاپ همواره توانسته پشتیبان مطمئنی برای مشتریان خود باشد و سفارشات چاپی را با کیفیت بالا و قیمتی بسیار رقابتی به مشتریان خود ارائه دهد.


کارهایی که در بخش چاپ انجام می شود به شرح زیر است:

توضیحات:

چاپ آرمان ، مرکز تخصصی چاپ کارت ویزیت، تراکت، سربرگ و پاکت (ست اداری)، بروشور، پوستر، کاتالوگ، فولدر، فاکتور، لیبل و … می باشد. این مجموعه یکی از کاملترین مجموعه های چاپ را از نظر جنس، سایز و تنوع فراهم نموده است. مشتریان گرامی می توانند هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین (جهت سهولت در سفارش) سفارشات طراحی و چاپ خود را ثبت و دریافت نمایند.

توضیحات:

شما می توانید کارهای طراحی خود را در بخش طراحان گرافیکی ثبت و تحویل گرفته سپس در قسمت چاپ ما آن را برای شما چاپ کنیم. یا می توانید کار چاپ خود را به تنهایی اگرچه شخص دیگری طراحی کرده باشد را نیز به ما بسپارید تا ما آن را برای شما چاپ کنیم.


فرم تماس با بخش چاپ


نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
شماره تماس :
آدرس سایت :
نام شهر شما :
نحوه ي آشنايي شما با ما :
عنوان پیغام:
پیغام :