لطفا مطالب زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

پیرامون بخش کارهای دانشجویی

به طور ساده کاری که کارفرما (دانشجو) نیاز به انجام آن دارد را می توانید در این بخش ثبت و برای ما ارسال نمایید. همکاران ما در این بخش با توجه به میزان کار ، قیمت و زمان انجام برآوردی خود که در اینجا سعی بر آن است که کارهای دانشجویی در سریعترین زمان ممکن انجام شود را به همراه توضیحات خود برای کارفرما ارسال می کنند ، بعد از تایید کارفرما همکاران ما شروع به انجام پروژه می نمایند و کاری با کیفیت را به کارفرما تحویل می دهند. انجام پروژه دانشجویی بدون در نظر گرفتن اصول اخلاقی باعث شده که دانشجویان بسیار متضرر شوند. از این رو ما با سرلوحه قرار دادن اصول اخلاقی توانسته ایم اعتماد دانشجویان را جلب کنیم. لذا دانشجویان بدون دلهره بخشی از کار پروژه خود را از این طریق به شخص دیگری واگذار میکنند. از جمله این اصول اخلاقی برخورد مناسب همکاران و حفظ امانت دانشجویان میباشد. علاوه بر این، پروژه دانشجویان را در معرض دید و دسترس سایرین قرار نمیدهیم تا حریم شخصی افراد حفظ شود.


کارهایی که در بخش کارهای دانشجویی انجام می شود به شرح زیر است:

تایپ

اگر نیاز به تایپ مطالب خود دارید و زمان و هزینه برای شما مهم است، پس کافیست این کار را به ما بسپارید تا در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت، تایپ خود را تحویل بگیرید. تایپ کتاب، جزوه و پایان نامه بخشی از خدمات ما می باشد. گروه نرم افزاری آرمان با بهره گیری از تایپیست ها و ویراستار های حرفه ای و متخصص در تمامی رشته ها، آماده ارائه ی بهترین خدمات برای شما عزیزان می باشد.

ویراستاری

بعد از تایپ کتاب و پایان نامه خود، نیاز به ویراستار خواهید داشت. گروه نرم افزاری آرمان بهترین و تخصصی ترین نیرو های خود را در اختیار شما قرار می دهد. غلط یابی املایی، نگارشی، فهرست نویسی و صفحه بندی، بخشی از خدمات ما می باشد. فقط کافیست سفارش خود را ثبت کنید تا در سریعترین زمان ممکن، از زمان تحویل و قیمت کار خود مطلع شوید. ما در تمام ساعات شبانه روز در کنار شما هستیم.

ترجمه تخصصی

ترجمه های تخصصی رشته و گرایشهای خود را به ما بسپارید، تا در اسرع وقت و با کیفیت و قیمت عالی به هدف خود برسید. گروه نرم افزاری آرمان با در اختیار داشتن مترجم متخصص در تمامی رشته ها، قادر است تمامی متون تخصصی مربوط به رشته شما را به طور سلیس و روان ترجمه کند. شما میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید.

چاپ مقالات

برای داشتن یک رزومه قوی، داشتن مقالات چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی یک نیاز مبرم می باشد. برای رسیدن به این مهم، ما در کنار شماییم. استخراج مقاله فارسی از پایان نامه شما، ترجمه آن به زبان انگلیسی و گرفتن اکسپت مقاله مذکور در ژورنال مورد نظر، بخشی از خدمات موسسه در مورد چاپ مقالات شما می باشد. برای داشتن مقاله در مجلات داخی، ISC و ISI با ما تماس بگیرید.

خدمات نرم افزاری

همه ما در دوران تحصیل و یا در انجام پروژه های خود نیاز به آشنایی با نرم افزار های حرفه ای از قبیل Abaqus ، Matlab ، Ansis ، Spss ، SQL ، Visual Studio و غیره داریم تا بتوانیم کار خود را به سرانجام برسانیم. در این راه اگر نیاز به کمک دارید و از پس کار با این نرم افزار ها بر نمی آیید، گروه نرم افزاری آرمان با بهره گیری از متخصصین نرم افزار آماده ارائه ی بهترین خدمات به شما می باشد.فرم تماس با بخش کارهای دانشجویی


نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
شماره تماس :
آدرس سایت :
نام شهر شما :
نحوه ي آشنايي شما با ما :
عنوان پیغام:
پیغام :